בחירת להקת חתונות - טיפים שלנו

טבעת אירוסין כבר יש, תאריך ואולם אירועים כבר יש, ועכשיו ממשיכים עם ההכנות.

מתלבטים אם אתם רוצים להקה לחתונה או דיג'יי? אם לומר לכם את האמת, בשני המקרים יש יתרונות ויש חסרונות, ואם בוחרים את להקת החתונות הנכונה או את הדיג'יי הנכון, החתונה שלכם יכולה להיות מושלמת ובלתי נשכחת. הכל עניין של בחירת להקה/ תקליטן חתונות נכון ואיכותי!
בכל מקרה, אם אתם יותר בכיוון של להקת חתונות, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם כשאתם בוחרים להקה לחתונה שלכם.

התאמת להקת חתונות לקהל היעד

כשמתמודדים עם בחירת להקה לחתונה, אחד הדברים שצריך לחשוב עליו זה התאמת הלהקה למאפיינים של קהל היעד, האורחים שלכם, מתוך כוונה לפנות למכנה משותף רחב למדי. חשוב לזכור שההופעות והמוזיקה החיה נועדו במידה רבה עבור האורחים, במיוחד בקבלת פנים, כשהזוג עסוק בעניינים אחרים. אופציה שיכולה להתאים במיוחד, היא בחירה בלהקה חיה שמשלבת בתוכה כמה סגנונות שונים ומבצעת את להיטי המסיבות הגדולים שכולם מכירים, כך שגם צעירים וגם מבוגרים יותר יוכלו לרקוד ולהנות מהמוזיקה. אופציה נוספת היא להקת קאברים, שיודעת לקחת להיטים משנות ה-60 וה-70 ולתת להם טוויסט כייפי ועכשווי, כך שהתוצר הוא מוזיקה חדשנית ומרקידה. תמיד אפשר ללכת על להקה שמשלבת רוק, פופ, ומוזיקה ים תיכונית, והכל בהשראת מוזיקה איטלקית של שנות ה-50 וה-60. לחלופין אפשר ללכת על סגנון הג'אז הקלאסי, שכמעט תמיד קולע במהלך קבלת הפנים. בכל אופן, אם תצליחו להשיג התאמה בין סוג המוסיקה שהלקה מנגנת לבין האופי של האורחים שלכם, תצליחו להלהיב את האורחים ותרימו אותם לרחבת הריקודים.

החלטה על תקציב

כאשר בוחרים לשלב להקת חתונה באירוע, חשוב לזכור שפעולה זו כוללת הוספת אלמנט נוסף לתקציב ולרשימת הוצאות החתונה. לכן חשוב להקדיש לכך זמן מחשבה ולהתייחס לכך ברצינות. אפשר להחליט מראש על תקציב ובהתאם לכך לבחון את האפשרויות הזמינות במסגרת התקציב. כמובן שצריך לקחת בחשבון שהמחיר שדורשת הלהקה עשוי להשתנות עקב פרמטרים מגוונים (כמו תאריך החתונה או המיקום בו היא תערך).

בחינת סעיפי ההסכם

כאשר בוחרים להקה לחתונה עולות לא מעט שאלות שמופנות למנהליה או אנשי הצוות של הלקה. מומלץ לעגן את רוב הנושאים שעולים במסגרת הסכם שנחתם מול הלהקה. חשוב לשאול לגבי מספר הנגנים שהלקה מספקת, כלי הנגינה שיכללו, וכמובן כל הפריטים הטכניים הנוגעים להופעה של הלהקה. לכך יש להוסיף את שאלת ההגברה (האם היא באחריות הלהקה או באחריות האולם?), שאינה מובנת מאליה. חשוב לוודא שמה שהלקה מציעה מסתדר עם לוח הזמנים שאתם מתכננים לערב ולזמן שאתם רוצים להקדיש לחלק המוזיקלי של החתונה. חשוב לעדכן את הלהקה לגבי לוח הזמנים הנ"ל ולתאם מולה את ההשתלבות בחלקים השונים של האירוע (קבלת הפנים או ריקוד הסלואו, לדוגמא).

בין אם אתם נוטים יותר לכיוון של דיג'יי לחתונה שלהם, ובין אם אתם רוצים מוזיקה חיה בצורת להקת חתונה, מומלץ לפנות לנובו מיוזיק, אשר יודעת להתאים את המוזיקה לחתן, לכלה, וכמובן לאורחים. תוכלו לקרוא עוד על להקות החתונה וההרכבים שלנו פה.

ספרו לנו על האירוע שלכם ונעזור לכם להתאים את ההרכב המנצח עבורכם.

לפרטים נוספים והזמנות:
טלפון – 077-2130135
נייד – 058-5130135

"בין אם אתם נוטים יותר לכיוון של דיג'יי לחתונה שלהם, ובין אם אתם רוצים מוזיקה חיה בצורת להקת חתונה, מומלץ לפנות לנובו מיוזיק, אשר יודעת להתאים את המוזיקה לחתן, לכלה, וכמובן לאורחים.”

2018-10-23T14:51:59+00:00