הרכבים לקבלת פנים

מחפשים את ה"קיק" הנוסף הזה לאירוע שלכם? משהו שיהלך קסמים על האורחים, מהרגע הראשון בו ייכנסו למרחב שלכם? אחת הבחירות המדליקות היא קבלת פני האורחים לצלילי מוזיקה חיה, וכשאתם בוחרים היטב את ההרכב המוזיקלי שיקבל את פני האורחים שלכם – הצלילים סוחפים את האורחים (וגם אתכם) אל תוך חוויה מופלאה, ממש מרגע שהם פוסעים מעבר למפתן השער.

זה לא משנה מה הוא האירוע שלכם – זה יכול להיות אירוע החתונה, המיוחד והמרגש, אליו יגיעו אנשים שמגיעים לשמוח בשמחתכם ולהחזיק ידיים כשאתם מתחייבים זה לזו לאהוב ולכבד לעולמים; זה יכול להיות אירוע השקת פרוייקט גדול בעבודה – זה יכול גם להיות מסיבת יום הולדת 70 מרובת משתתפים לסבא – כל מסיבה הופכת חגיגית יותר, מיוחדת יותר ומעניינת יותר – בליווי של מוזיקה מהרכב מקצועי והרמוני, כבר בקבלת הפנים.

אם זה נשמע משכנע עד כה – חשוב לדעת, כי בחירת הרכב לקבלת פנים אינו עניין של מה בכך. בחירה נכונה – של ההרכב, הסגנון המוזיקלי, ומשתנים נוספים – היא זו שתעשיר את האירוע שלכם. איך בוחרים היטב הרכב מוזיקלי לקבלת פנים לצלילה מוזיקה בלייב? כל מה שאתם צריכים לדעת – במאמר שלפניכם.

מה אתם אוהבים לשמוע?

אם החלטתם ללכת על הרכב מוזיקלי לקבלת פנים באירוע שלכם – דעו כי השמיים הם הגבול. הבחירות המתבקשות בתחום הם הרכבים קלאסיים (כמו רביעיית כלי מיתר או הרכב ג'ז), והרכבים פחות צפויים הם הרכבים כמו להקה קובנית, מוזיקה לטינית או ברזילאית, הרכב אקוסטי של שירי שנות השבעים – ורבים אחרים. בחירת הסגנון המוזיקלי של ההרכב לקבלת הפנים שלכם עומדת בבסיס ההנאה מהמוזיקה שתשמעו לאורך האירוע – והמלצתנו היא להקשיב למוזיקה ולבחור עם הלב.

לאחר שבחרתם את הסגנון המוזיקלי שמדבר אליכם, חשוב שתדעו שאתם בוחרים הרכב מוזיקלי שיש לו הרבה ניסיון בשיתוף פעולה ונגינה משותפת (מפני שההרמוניה בין חברי ההרכב משמעותית לסאונד המושלם במהלך קבלת הפנים באירוע שלכם), ואולי תופתעו לשמוע, שלעיתים אפילו בנוגע לביגוד חברי ההרכב במהלך האירוע – תוכלו להשפיע, לטובת אירוע קלאסי, טרנדי – ועד משוגע לגמרי.

זמר וגיטריסט, או עשרה נגני ג'ז?

שיקולים רבים ישפיעו, בוודאי, על בחירת ההרכב שלכם לקבלת הפנים. הנה כמה מהנקודות שחשוב לקחת בחשבון:

  • גודל ההרכב שתבחרו ישפיע על העלות הסופית של הזמנת ההרכב. אין ספק שהרכבים גדולים הם אטרקטיביים יותר ויזואלית והמוזיקה שלהם עשירה יותר. עם זאת, הרכבים מצומצמים של שניים שלושה נגנים, מספקים חוויה אינטימית ולא פחות איכותית – ומתאימים לאירועים קטנים או לבחירה בהרכב לקבלת פנים בתקציב מצומצם
  • כשאתם בוחרים בהרכב לקבלת הפנים, חשבו איך הייתם רוצים שקבלת הפנים שלכם תיראה. אם במהלך קבלת הפנים האווירה צפויה להיות נינוחה, יוצעו לאורחים מאכלי אצבעות ופינות ישיבה – מוזיקה רגועה, קלאסית או שקטה תתאים נהדר. לעומת זאת, אם בא לכם לצפות באורחים שלכם מפזזים את כל הדרך עד לחופה – תוכלו בהחלט לבחור בהרכב "מקפיץ", שירקיד את האורחים וישמח
  • נקודה נוספת שחשוב לקחת בחשבון, היא הסינרגיה בין ההרכב המוזיקלי לדי ג'יי שיהיה אחראי על ההיבטים המוזיקליים של האירוע מתחילתו ועד סופו. כשאתם עובדים עם חברת תוכן מוזיקלי (דוגמת Novo Music), הדי ג'יי וההרכב המוזיקלי מכירים ומתורגלים בעבודה משותפת – והתוצאה היא הרמונית ומקצועית

איך תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות?      

הדרך המקובלת כיום לבחור הרכב בסגנון שבחרתם לקבלת פנים מקצועית באירוע, היא בליווי חברת תוכן מוזיקלי מקצועית, אמינה, ובעלת ניסיון נרחב. חברות כאלה מאגדות מגוון רחב של הרכבים וערבות לאיכות השירות שתקבלו במהלך האירוע שלכם. חברה כזו לדוגמה היא Novo Music, המספקת שירותי תוכן מוזיקלי הכוללים תיקלוט (די ג'יי), הרכבים, הופעות מוזיקליות, ועוד הרבה מעבר.

2018-12-10T20:45:20+00:00