הרכב קובני - הוסיפו מוסיקת סלסה לאירוע שלכם

הרכב מוזיקה קובנית שיוצר מרקם עשיר וייחודי אשר יוסיף לאירוע שלכם חוויה מרעננת, סוחפת ובלתי נשכחת. ההרכב הקובני שלנו הוא מופע לטיני ואנרגטי בליווי נגנים חיים משלב בתוכו מספר סגנונות מוזיקליים: סלסה, בולרו, צ'ה צ'ה צ'ה, סון קובני ועוד.
מקצבי הסלסה המשובחים ושמחת החיים שמתפרצת מהמוסיקה הזו, כבשו לבבות של המוני אנשים, וכעת גם אתם יכולים למצוא "פיסה קטנה" ואותנטית של קובה באירוע שלכם.
התכוננו לאירוע מגוון ומיוחד במינו שלא יפסיקו להלל ולשבח.

חלק מהאנשים לא יודעים, אך סלסה היא שילוב של מוזיקה אפריקאית וקובנית מסורתית עם השפעות דרום אמריקניות אשר הועברו דרך קובה ופורטו ריקו לניו יורק באמצעות ההגירה, בין השנים 1940 – 1970, מה שמצייר את הגבול בין סלסה "אמיתית" וגרסאותיה הקודמות.
קיים ויכוח לגבי האם הסלסה מקורה בקובה או בפורטו ריקו.
קובה היא ארץ שבה התערבבו מספר השפעות מוזיקליות מרחבי העולם, אשר יצרו מרקם ייחודי ועשיר. הסגנונות המוזיקליים שמקורם בקובה מכסים קשת רחבה של תחומים: שירי איכרים נוגים (בדומה לשירי בואנה-ויסטה סושיאל קלוב) בסגנון הגוואירה והצ'אנגווי, מוזיקת ריקודים כמו סון וצ'ה צ'ה, מוזיקה אפריקאית שבטית כגון רומבה ומוזיקה מודרנית מתוחכמת – טימבה, ראגאטון וג'אז הקובני.
הרכב קבלת הפנים של מוזיקה קובנית מבית נובו מיוזיק יוצר מרקם עשיר וייחודי אשר יוסיף לאירוע שלכם חוויה מרעננת ובלתי נשכחת. הרכב המוקדש למוזיקה קובנית אותנטית ידוע הינו בואנה ויסטה סושיאל קל (buena vista social club). במידה ואתם אוהבים את המוזיקה הקובנית הזו וודאי שתשמחו לשלב הרכב קבלת פנים קובני באירוע שלכם.

לעמוד של Back to Cuba – לחצו כאן

"קבלת הפנים זה הפנים של האירוע שלכם והוא מאוד משמעותי בהכנסה לאווירה.
בדיוק בשביל זה, הכנו לכם מופע לטיני ייחודי מבית הוואנה – סלסה, צ'ה צ'ה, רומבה, רגאטון, בולרו, ג'אז קובני ועוד ארוז בתבשיל אחד.”

2018-10-25T06:39:13+00:00