חתונה שווה

חתונה שווה

 

בחרתם תאריך לחתונה שלכם? מזל טוב! אנחנו ממש מתרגשים עבורכם! זה הזמן להתחיל לארגן את כל ההפתעות, הפינוקים, החוויות והרקע – לערב הכי חשוב בזוגיות שלכם.

יש הרבה מה לומר בנוגע לבחירת האולם, השמלה, האוכל והאלכוהול… אנחנו, כמובן, לא נגיד את זה – כי אנחנו, מבינים במוזיקה, ועל כן – אספנו עבורכם את כל הטיפים הכי חשובים, שיעזרו לכם להפוך את אירוע החתונה שלכם לאירוע מוזיקאלי מעל ומעבר למצופה. זה הזמן להכין עוד כוס קפה, ולצלול אל עולם של מוזיקה שיצליח להניע את כל האורחים שלכם, מצעיר עד זקן, מרקדן מהולל ועד לפרח קיר מבויש.

מוזיקה ששוברת מחסומים בין אנשים

אין ספק, שהמוזיקה שתושמע בחתונה שלכם תהיה ההתחלה של פסקול חייכם, ובכל רגע מרגעי האירוע – החל בקבלת הפנים, דרך החופה המרגשת, ועד שאחרון האורחים מגיע להיפרד – המוזיקה היא, בין השאר, הכוח שמאחד בין הלבבות, שמקפיץ, שמכניס צבע לאירוע. זה יכול להיות מוזיקה ישראלית מסגנונות שונים, קלאסיקות של שנות השבעים או רוק שנוגע בנימי הבטן – כשאתם מתכננים את הפלייליסט שלכם לאירוע (רצוי לעשות כן ביחד עם הדי ג'יי שלכם) – חשוב לזכור את כל אורחי האירוע, על ההעדפות המוזיקליות שלהם – ובסוף בסוף, לתכנן פלייליסט שקולע בול – עם נגיעות של כל סוגי המוזיקה הרלוונטיים, ולב פועם של מקצבים שהם בדיוק מה שמקפיץ אתכם.

איך עושים את זה אחרת?      

כדי לקחת את פסקול האירוע שלכם שלב אחד למעלה, אנחנו ממליצים לכם על השלבים הבאים בתכנון:

  • אל תתפשרו על הדי ג'יי שלכם
    זה חייב להיות איש מקצוע עתיר ניסיון וידע, שהוא "ארכיון מוזיקלי מהלך" ואם יש לו טעם או העדפות מוזיקליות – חשוב שישמור אותם לעצמו… באירוע שלכם – זה בקשר אליכם, הפלייליסט, המוזיקה החיה, ההופעה וכל בחירה אחרת שלכם – תהיה בקשר להעדפות שלכם. הדי ג'יי שלכם תפקידו להבין אתכם, לשאול בנוגע לשאר האורחים (גילאים, העדפות, וכולי) – ולעזור לכם לפנות רשימת השמעה שתתאים בדיוק לאירוע החלומות שלכם.
  • אתם לא חייבים להסתפק בדי ג'יי
    טרנד הלהקות, המוזיקה החיה, והמופעים המוזיקליים, מאפשרים לכם להפתיע את האורחים שלכם, להכניס וייב חדש ומרגש לכל אירוע ולהפוך את הזיכרונות הרמוניים אפילו יותר. החל מהרכבי צעידה בלקניים סוחפנים וכלה בהרכבים כמו "אלי והשוקולדים", שמביאים גרוב אמריקאי מתובל בצלילי הג'אז והסווינג – כל בחירה הולכת.
  • תחשבו מחוץ לקופסה
    החתונה שלכם היא אירוע של פעם בחיים. תוכלו להשתמש באנשי המקצוע בהיבטי הסאונד כדי להפוך את פסקול החתונה שלכם משהו אחר לגמרי. סגנונות מוזיקליים מפתיעים, אקסטרות מוזיקליות ייחודיות ובעיקר – תכנון מקצועי בראייה רחבה של כל האירוע – הם המפתחות לאירוע מוזיקלי מעל ומעבר למצופה.

תתחילו בטלפון – אלינו

כשאתם מתכננים את הפלייליסט שלכם לאירוע, חשוב שיהיה לידכם איש מקצוע שמבין על מה אתם מדברים. אנחנו, אנשי התוכן המוזיקלי של נובו מיוזיק – מתמחים בלעשות בדיוק את זה, ומתרגשים, ביחד איתכם, בכל פעם מחדש. אנחנו מזמינים אתכם להתחיל את כל התכנון המוזיקלי של האירוע שלכם בטלפון אחד למקצוענים של נובו מיוזיק – אנחנו נעזור לכם להביא את הלב ואת הרגש, את ההעדפות והאהבה באירוע המיוחד שלכם – אל הצלילים והקצב שירחפו באוויר.

2018-12-10T20:57:25+00:00