טיפים ועצות לחתונה מוצלחת

ניסיון זה משהו שרוכשים עם הזמן.
‎אחרי שראינו ועשינו אלפי אירועים לאורך השנים (מוצלחים מאוד יש להגיד) יש לנו מילה או שתיים לתרום לתהליך שלכם.
Novo Music כאן כדי לתת לכם שקט בכל מה שקשור לתכנון וארגון האירוע.

תקליטן לחתונה – כיצד מומלץ לבחור?

בראש ובראשונה, חשוב לגבש את סגנונות המוסיקה הרצויים וכמה תרצו מכל סוג, תבחרו אם אתם רוצים בחתונה: מוסיקה ישראלית, מוסיקה לועזית, מוסיקה דרום אפריקאית, טרנס, דאנס, מוסיקה מזרחית או כל סגנון מוסיקלי אחר.
בטרם מחליטים, חשוב לראות שיש לכם חיבור טוב עם התקליטן ושהוא מבין אתכם.
אנחנו מאמינים שה"קליק" שלכם איתנו הוא לא פחות חשוב מהמוזיקה עצמה! שילוב של השניים יחד הוא שילוב לאירוע מנצח.
אם תרצו, אתם מוזמנים להעביר אל התקליטן את הקו המוסיקלי באמצעות רשימת שירים עליהם חשבתם ומאפיינת אתכם. כך גם תוכלו לבדוק אם התקליטן קלט אתכם ואת טעמכם המוזיקלי וגם תוכלו לשמוע מה יש לו לומר מתוך הניסיון האישי שלו.
במידה ותבחרו ללכת לראות את התקליטן מנגן באירוע, חשוב מראש לדעת מהו הסגנון המוסיקלי אותו בחרו החוגגים. בנוסף, חשוב לשים לב לעליה הדרגתית בקצב המוסיקה, התאמת המוסיקה לשלבי האירוע השונים, התאמת המוסיקה לקהל עצמו והקפצתו ברחבת הריקודים.
זכרו!!! האירוע אותו אתם מבקשים לראות הוא אירוע של זוג אחר עם קהל מוזמנים אחר ואופי משלו. קחו בחשבון שאולי השיר השנוא עליכם ביותר יכול להיות השיר האוהב ביותר על הזוג שכרגע רוקד על הרחבה.
חשוב להתרשם מהאנרגיות שעל הרחבה ומקריאת הקהל של הדי.ג'יי, שם הוא נמדד בכל אירוע מחדש.

רשימת שירים לחתונה
לאחר שבחרתם תקליטן לחתונה, תפגשו אותו מספר ימים לפני החתונה כדי לבחור רשימת שירים. לפגישה זו מומלץ להגיע עם רשימת שירים ראשונית של הקו המוסיקלי ולשלבי החתונה השונים: שיר הכניסה לחופה, שבירת הכוס, הסלואו הראשון..
קחו בחשבון שדיג'יי טוב קורא את הקהל ואת הרחבה שמולו בזמן האירוע ולכן לא מומלץ לבנות מראש רשימת שירים שתתנגן לאורך כל החתונה על מנת להשאיר לתקליטן מקום להפתיע אתכם ולקרוא את האירוע ב"לייב".

  • זה בסדר ואף מומלץ להעביר ל-DJ רשימת שירים שאתם אוהבים (או שונאים!), זה יעזור לנו המון בהמשך הדרך להרכיב עבורכם את הנוסחה המנצחת לאירוע שלכם.
  • תשאירו לDJ שלכם חופש פעולה סביר, בסופו של יום, אנחנו מרקידים אנשים וקוראים קהל שנים, תסמכו עלינו שאנחנו נעשה ה-כ-ל כדי שהרחבה שלכם ואתם תהיו מאושרים.
  • חשוב שתרגישו כימיה מעולה עם הדיג'יי שלכם, ככל שהקשר בניכם יהיה פתוח וחופשי ככה הוא ילמד להכיר אתכם יותר טוב. את ההכרות האישית הזאת מרגישים אחר כך על הרחבה.
  • ממש לא חייבים לנגן כל שיר ברמיקס, תבקשו להקשיב למקור אל מול רמיקס אופציונאלי.
  • הרבה פעמים המקור יעבוד הרבה יותר טוב! לא סתם הוא הפך לקלאסיקה שכולם מכירים ואוהבים.
  • שתפו אותנו בכל רעיון או שגעון שיש לכם וחלמתם להוציא לפועל, בעזרת הניסיון שלנו ומאות אירועים שכבר עשינו נדע איך לתרגם את זה למציאות.
  • אל תשימו את סבא וסבתא והדודים מכפר סבא ליד הרחבה ומתחת לרמקולים, תושיבו שם את הצעירים שבחבורה, הם גם ככה יקומו ישר לרקוד.
  • תתחשבו מעט בטעם המוזיקלי של הזקנים שבחבורה, יש המון מוזיקה ישנה וטובה, הם ייהנו ואתם תצברו הרבה נקודות זכות מאורחים רבים שיזכו להפגין את כישוריי הריקוד ה"מדליקים" שלהם.
  • הסאונד – תוודאו שבגן /אולם שבחרתם יש מערכת הגברה טובה שתספיק לכמות המוזמנים שלכם, שהסאונד טוב רמת ההנאה של כולם עולה מבלי ששמים לב בכלל, שהסאונד גרוע המונח קטסטרופה מקבל משמעות חדשה.

לקריאת טיפים ומידע נוסף בקרו בבלוג שלנו>>

2018-07-04T05:33:37+00:00