להקת קאברים

מדליק, קצבי, מוכר ומשפחתי – הבחירה המנצחת בלהקת קאברים לאירוע שלכם

מה יעשה את האירוע שלכם מוצלח? כנראה שבראש ובראשונה האירוע עצמו, בין אם מדובר בחתונה מאושרת או ביום הולדת רווי אהבה; ולאחר מכן השירותים והפינוקים שבהם תעטפו את האורחים והמוזמנים לאירוע – והחשובים בהם, היא כמובן המוזיקה.

זה לא חשוב אם אתם בונים על רחבת ריקודים עמוסה ואורות מסתובבים בסגנון אייטיז מקפיץ; או אם אתם דווקא מחפשים ליווי הרמוני, נינוח ואינטימי לאירוע ממועט משתתפים בסגנון בוטיק – בכל מקרה, המוזיקה שתבחרו ותלווה את האירוע, תהפוך להיות פס הקול שלו.
אם אתם מחפשים להקת חתונות, מוזיקה לאירועים אחרים או אטרקציות באירוע הבא שלכם – אנחנו כאן לספר לכם על הבחירה המוצלחת בלהקת קאברים – בדיוק על פי הסגנון המוזיקלי שאתם אוהבים, עם השירים שגדלתם עליהם או השירים ששומעים עכשיו ברדיו, עם נוכחות מחשמלת ומלאת תשומת לב לכל אורך האירוע – הבחירה בלהקת קאברים כפס הקול של האירוע שלכם, עשויה להיות בדיוק זו שתהפוך אותו להצלחה כיפית ומלאת זיכרונות נעימים, למשך שנים רבות.

להקת קאברים – כל השירים שאתם אוהבים

כבר חשבתם על המוזיקה שתרצו במהלך האירוע שלכם? כבר יצא לכם לשמוע שיר שאתם אוהבים במיוחד ברדיו, ולסמן אותו בראש כשיר שתרצו לשמוע באירוע?

אם יש לכם רשימת שירים שאתם אוהבים ותרצו לשמוע באירוע שלכם, בשלב קבלת הפנים, במהלך הארוחה או לאחריה, בזמן שיוקדש לריקודים ול"מינגלינג" – זה נהדר. חשוב שתדעו, שאתם לא חייבים לבחור בדי ג'יי שישמיע את השירים שבחרתם – אתם יכולים לבחור בהזמנת להקה לאירועים, שהיא להקת קאברים – כלומר, להקה שההתמחות שלה היא ניגון ושירה של שירים שכולנו מכירים.

להקת קאברים היא תוספת מופלאה לכל אירוע. האמנים המנוסים מרגישים את הקהל ומתאימים לאווירה את השירים שילוו את מהלך האירוע בצורה המושלמת ביותר (אחרי שכמובן קיבלו מכם את כל המידע, למשל אודות השירים שאתם אוהבים, הסגנונות המוזיקליים שאתם מעדיפים, מהלך האירוע שאתם חולמים עליו, וכדומה). להקה לאירועים מורכבת ממספר משתנה של אמנים ונגנים בעלי ניסיון, והם יידעו "להרגיש את האווירה", להקפיץ את האורחים בזמן הריקודים או ללוות ברגש ובהמון מקצועיות את הרגעים היותר אינטימיים או רגועים של האירוע, ממש מתחילתו ועד סופו.

בניגוד ללהקות אירועים שיש להן ז'אנר מובהק, כמו להקה קובנית (תבדקו את להקת BACK TO CUBA שלנו) שמקפיצה את האירוע עם מוזיקה לטינית קצבית, להקה צוענית, כמו להקת FELICIA שלנו שמביאה המון כישרון ושמחה לאירוע עם אווירה בלקנית צבעונית, ואחרות – להקת קאברים מתמחה במגוון סגנונות בדרך כלל, החל משירי שנות השישים (כמו להקת DEJA VU שבתמונה) שחלקנו גדל עליהם, וכלה בשירים הכי חדשים מהרדיו – את הרפרטואר של הלהקה תוכלו לשלב במהלך האירוע שלכם, ממש לפי בחירתכם.

איך מוצאים להקת קאברים מושלמת לאירוע שלכם?

כשאתם בוחרים להקת קאברים, או בכלל להקה לאירועים, חשוב לדעת שאתם עובדים עם מקצוענים, שהם לא רק מוכשרים מוזיקלית אלא גם מנוסים בנוכחות באירועים ו"נותנים את הנשמה" כדי שהאירוע שלכם יהיה כזה שאף אחד לא ישכח. על מנת להבטיח שכל להקה לאירועים שתבחרו תהיה כזו – אנחנו מזמינים אתכם לקבל את הליווי המוזיקלי המקצועי של נובו – נשמח להתאים לכם להקת קאברים או להקה בסגנון מועדף אחר, לשלב די ג'יי (או שלא), ולוודא שאתם מקבלים את המיטב המוזיקלי, בדיוק על פי ההעדפות שלכם והבחירות שיתאימו לאורחים – לאירוע מושלם. צרו איתנו קשר, ונקבע פגישה!

2019-02-10T09:54:34+00:00