מוזיקה למסיבה

המוסיקה למסיבה שמתנגנת מבית נובו מיוזיק היא תמיד אירוע שלא מפסיקים לדבר עליו.
אם בא לכם לערוך מסיבה מיוחדת שתגרום לאורחים שלכם להיות ב"היי" מזיקלי הגעתם למקום הנכון. כמעט כל אירוע יכול לשמש כ"סיבה למסיבה" אך ללא מוזיקה נכונה לא בטוח שהאירוע יממש את הפוטנציאל שלו. בדרך כלל נערכות מסיבות לרגל ימי הולדת, חתונה, ימי שנה, מסיבת רווקים, נישואים ויום נישואים. לעתים נערכות מסיבות בעסקים המיועדים לכך – מועדונים ודיסקוטקים – אך לעתים נערכות ומאורגנות מסיבות באופן פרטי או תחת כיפת השמיים.

סוגי מסיבות:
מסיבת יום הולדת שנועדה לחגוג את יום השנה להולדתו של אדם יכולה להיות סתם עוד מסיבה או שהיא יכולה להיות משהו שלא יפסיקו לדבר עליו עם נובו מיוזיק. לא מספיק רק לקשט את המקום בו נערכת המסיבה בבלונים וסרטים צבעוניים יחד עם עוגת יום הולדת ועליה נרות דולקים שהאדם החוגג את יום הולדתו נוהג לכבות תוך הבעת משאלה. המוסיקה במסיבה היא זו שיוצרת אווירה וחוויה שזוכרים אחרי האירוע.
מסיבת קוקטייל – מסיבה בה מוגשים קוקטיילים כמשקאות ולרוב מאופיינת באירוע בסגנון קבלת פנים ואווירת "מינגלינג". באירוע מסוג זה חשוב מאוד הניסיון והידע המוסיקלי הנכון בכדי לייצר את האוויר הנכונה למסיבה.
מסיבת רחוב – אירוע-חוצות המוני, המתקיים ברחוב. מסיבות הרחוב מתאפיינות בדרך כלל בכמות גדולה של חוגגים היורדים אל הרחוב, שנחסם לתנועה למשך המסיבה; וחוגגים במוזיקה, ריקודים ואינטראקציה חברתית. במקרים רבים עסקים מקומיים מצטרפים ליוזמות מסוג זה ומאפשרים הופעות או משמיעים מוזיקת ריקודים ברחבת הכניסה אליהם. לאחרונה נכנס טרנד חדש של מסיבת אוזניות בכדי לא להפריע לשכנים. נובו מיוזיק מתמחה במסיבה מסוג זה.
מסיבת פרידה או פרישה – מסיבה הנערכת עבור אדם הפורש או מסיים את תפקידו במקום עבודתו, או עבור פרידה מחברים או קרובים העוזבים את מקום המגורים או הלימודים.
מסיבת סיום – נערכת לרגל סיום תקופת לימודים או קורס, עבור כלל משתתפיו.
נשף בית ספר (Prom) – מסיבה הנערכת במסגרת בית הספר עבור תלמידיו, במיוחד בתקופת בית הספר התיכון. בנשפים הנהוגים בארצות הברית וקנדה, בני הנוער נוהגים ללבוש שמלות ערב או חליפות פורמליות. בשנים האחרונות נהיה טרנד לערוך נשפים כאלו גם בישראל בהפקות גדולות הכוללות שמלות, חליפות, מכוניות פאר ועוד. נובו מיזויק מתמחה במתן פתרון מוזיקלי לנשפים.
מסיבת רווקים – מסיבה שנערכת לכבוד רווק זמן קצר לפני טקס הנישואים, בה חוגגים החתן המיועד וחבריו את היום האחרון של חיי הרווקות שלו. תכלית מסיבות הרווקים היא לאפשר לחתן לעתיד לחוש בפעם האחרונה את רווקותו, ולחגוג יחד עם חבריו (גברים בלבד) בבילוי אשר ייתכן ובת זוגו לא תאשר לאחר הנישואים. מסיבת זו כרוכה לעתים בפעילויות אשר חורגות מהפעילויות במסיבות שגרתיות, כגון הזמנת חשפנית או הליכה למועדון חשפנות.
מסיבת רווקות – מסיבה שנערכת לכבוד כלה לפני נישואיה. תכני מסיבת הרווקות דומים לתכני מסיבת הרווקים. המשתתפות במסיבה הן בדרך כלל נשים בלבד, לרוב ממעגל החברות הקרובות ביותר של הכלה לעתיד.
מסיבת הפתעה – מסיבה שתוכנה יכול להיות מגוון, אך המייחד אותה הוא שהיא נערכת לכבוד אדם מסוים – או אנשים מסוימים – אשר אינם מודעים מראש לכוונה לערוך אותה, והכוונה היא לשמח אותם על ידי גרימת הפתעה. ההכנות למסיבה והזמנת האורחים אליה נעשות בדיסקרטיות. חתן השמחה מובא אל מקום המסיבה בתואנה כלשהי, ומסורתית מתגלה לו עליה כאשר הוא נכנס לחדר המסיבה והמוזמנים מקדמים את פניו בקריאה "הפתעה!".
דוגמאות לסוגי מסיבות נוספים: מסיבת תחפושות, מסיבת פיג'מות, מסיבת טוגה, מסיבת טאפרוור

איך לארגן את המסיבה הכי טובה בעיר?
דבר ראשון – המסיבה לא חייבת לרוקן לכם את כל החסכונות כדי להיות טובה. היא יכולה להצליח ובענק גם בלי הופעה של ריהאנה.
את מי להזמין? זה הדבר שהכי חשוב לזכור! לא כדאי להזמין אנשים שאתם לא כל כך מכירים, במיוחד אם המסיבה בבית. תזמינו את החברים שלכם, ושחברים שלכם ידאגו להזמין אנשים שהם סמוכים עליהם… ככה – חבר מביא חבר. כדי לסנן את מי שממש לא רצוי שיבוא, תשימו מישהו בכניסה שיגבה מחיר סמלי עבור כניסה, ואז מי שסתם בא להפריע יעדיף לעשות בלאגן במקום אחר.
מאוד חשוב שתדעו איפה לעשות את המסיבה. אם זאת מסיבה לכמות מצומצמת של אנשים, עדיף שתמצאו יום שההורים לא בבית, ואם זאת מסיבה גדולה יותר – אפשר להשכיר את המועדון המקומי או אולם זול. זה יעלה אמנם כסף, אבל זה עושה את ההבדל.
תפאורה. כן כן, צריך תפאורה למסיבה. על נושא המסיבה תמצאו אביזרים שיתאימו: תמונות, קישוטים לתקרה ולריצפה וכו'…
D.J ומוזיקה טובה – אולי הדבר החשוב ביותר במסיבה – המוזיקה צריך להתאים לסגנון (לא נשמע לכם הזוי לשמוע טראנס פסיכודלי במסיבה של מועדון גיל הזהב?)
אוכל, קדימה אוכל, כולם! תדאגו להביא אוכל מכל הסוגים – החל מחטיפים וקולה, ועד להררי פיצות והמון המון שתייה חריפה (בתנאי שאתם מעל גיל 18 כן?). אם המסיבה תיהיה באולם, אז יהיה לכם בר מסודר יותר ומישהו שיוכל להכין קוקטיילים .
תמצאו כל מיני דוכנים מגניבים למסיבה, זה לא ילדותי בכלל. רעיונות לדוכנים: אפשר לעשות דוכן של איפור, שמי שירצה יתאפר בצבעים של המסיבה. יש עוד המון רעיונות, רק תפעילו קצת את המח מאוד מומלץ שיהיה קטע אומנותי. נכון שזה נשמע מטומטם, אבל זה יצליח בכל מצב. אם זה יהיה מושקע, אז יזכרו את זה כמה שזה היה יפה, ואם זה לא מושקע וסתם כדי להצחיק, זה יגרום לכל החברה לצחוק מזה כל פעם מחדש.
תודיעו מראש לשכנים, זה יחסוך בעיות עם המשטרה.
תשמרו קצת כסף למנקה. למי יש כח לנקות הכל אח"כ?
עכשיו כל שנותר הוא למצוא סיבה למסיבה ולהתקשר לנובו מיוזיק שידאגו לאוויר ולמוזיקה במסיבה.

"המקור הכי אמין לאיכותם של תקליטנים (וכמובן גם שאר ספקי החתונות) הוא המלצה של מי שחווה את השירות."

2018-10-23T15:08:06+00:00