צועני, צבעוני, מקורי – להקת בלקנית לאירוע הבא שלכם

בכל אירוע, החל מברית מילה וכלה ביום הולדת שמונים לסבא, למוזיקה יש מקום חשוב בתכנון. זה יכול להיות מוזיקה קלאסית או "מוזיקת מעליות" רגועה ושקטה ברקע; די ג'יי מקפיץ שיגרום לכולם לפזז על רחבת הריקודים; או להקת חתונות שמופיעה בלייב ורוקמת את הצלילים שעוטפים כל רגע באירוע הייחודי שלכם. מה שחשוב הוא – לבחור נכון.

הפעם, אנחנו מציגים אפשרות ייחודית לסגנון מוזיקלי שיש בו מהכל, והופך כל אירוע לחגיגת LIVE שמחה ודינאמית – להקת בלקנית עם ניחוח צועני וכלייזמרי והמון שמח באוויר.

חשוב להגיד – יש הבדל גדול בין מוזיקה המושמעת על ידי דיגיטלית – לבין מוזיקה שנוצרת בלייב, כחלק מהאירוע שלכם. מוזיקה בלייב על ידי להקה לאירועים, היא תמיד חד פעמית, היא נוצרת באופן הרמוני ומתאים לכל שלב באירוע שלכם ועל פי מצב הרוח והשלב באירוע. היא מתאימה בדיוק לאירוע ולמוזמנים, והיא אינטראקטיבית, מחוברת ומשתנה עם התפתחות הערב (או אחר הצהריים). מכאן, אין ספק שמוזיקה בלייב היא טאץ' מיוחד לכל אירוע – חשוב רק לבחור את ההרכב/להקה והסגנון המוזיקלי, בהתאם להעדפות שלכם, לאופי האירוע ולאורחים שהזמנתם לחגוג איתכם. על היתרונות של הלהקה הבלקנית שלנו – לפניכם.

להקה צוענית

מוזיקה בלקנית, בועטת, מלאת חיוכים

האם אתם יודעים מה היא להקת כלייזמרים? אם לא – אתם ממש לא לבד. מדובר במינוח שברור לנו שהוא עוסק בכלי נגינה, אבל לא רבים מכירים את המאפיינים המוזיקליים שלו, וייתכן, שלהקות "כלייזמרים" שונים, מביאים איתם סגנונות שונים באירועים. במקור, להקת כלייזמרים הוא ביטוי שמתאר קבוצת נגנים יהודית שמקורה בארצות מזרח אירופה, שמנגנים בעיקר על קלרינט, אקורדיון, וכלי הקשה – בלהקות גדולות גם חצוצרה, חליל, או כינור. אופי המוזיקה הוא יהודי – בלקני, ומלא שמחה. להקות כלייזמרים לאורך ההיסטוריה, ליוו אירועים משמחים כמו חתונות, הולדת תינוק, ואפילו הכנסת ספר תורה.

הניחוח הצועני – בלקני במוזיקה לאירוע שלכם

אם אפשר להגיד משהו על אופי המוזיקה הבלקנית – צוענית, הוא שמדובר במוזיקה שיש בה המון שמחה. זו מוזיקה שמזיזה את הגוף, שקל לרקוד לצליליה (בכל סגנון ריקודים – עבור הילדים, בני הנוער, המבוגרים והמבוגרים אפילו יותר), שקל להתחבר אליה. בלהקות מוזיקה צוענית גדולות, ריבוי כלי הנגינה מאפשר גיוון רב בסגנונות המוזיקליים (בלהקת חתונות, למשל, כיף שהמוזיקה שמחה אבל רגועה בקבלת הפנים, מקפיצה אחרי האוכל ושוב רגועה לקראת סוף האירוע) – ואפילו יצירת תהלוכה שכולה שמחה, המובלת על ידי הנגנים בהרכב.

איך עושים את זה נכון?

כשאתם בוחרים להקה לאירועים שלכם, חשוב לבחור אותה נכון – זה גם הסגנון המוזיקלי שהיא מציעה – אבל ממש לא רק. חשוב שתמצאו להקה לאירועים שיש לה את הסגנון הנכון, החום והידידותיות בקשר (הלא מילולי בדרך כלל) עם האורחים תוך כדי הנגינה, המרץ המתאים והנוכחות שתעשה טוב לאירוע שלכם.

על מנת לוודא שאתם בוחרים להקה לאירועים שתתאים בדיוק עבור האירוע שלכם – אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. צוות המקצוענים של נובו ישמח להכיר לכם את פלישיה, ההרכב המופלא שלנו למוזיקה בלקנית בלהקת כלייזמרים שופעת שמחה ונמרצת – או כל להקה אחרת לחתונות או לאירועים הקרובים שאתם מתכננים – ושתעשה שמח, תקרב בין הלבבות ותהפוך גם את הסרבנים שבאורחים – לרקדנים הורסים על הרחבה…

2018-12-23T09:18:29+00:00