תקליטן לאירועים

איך בוחרים את התקליטן הכי מתאים לאירוע שלכם?

מוזיקה היא זו ש"נותנת את הטון" באירוע שלכם. בין הבחירות שיש לקבל כשאתם מתכננים אירוע שהוא חשוב לכם – המוזיקה ללא ספק עומדת בלב העניין – מוזיקה שתתאים לקהל האורחים (וכמובן, לבעלי השמחה) תקפיץ את האווירה, תמתח חיוכים על פני כל המשתתפים, תחבר בין הלבבות ולא פחות חשוב – תאפשר זיכרונות (ותמונות) מלאות תנועה ואושר. זה לא משנה אם אתם בוחרים תקליטן לחתונה או תקליטן לבר מצווה – בסופו של יום, מדובר באירוע מרובה משתתפים, לפעמים כאלה בגילאים שונים או בעלי העדפות מוזיקליות שונות – אם אתם באמת רוצים אירוע מקפיץ שבו תישמע מוזיקה ש"תעשה לכם את זה" – איך עושים זאת?

הבחירות המוזיקליות לכל אירוע הן שונות, מורכבות, ואפילו אינטואיטיביות. במהלך האירוע, תקליטן מנוסה "חש" את האנרגיות במרחב, ומתאים את המוזיקה לאווירה – כדי להרים, להזיז, לשמח, להקפיץ, להרקיד, לאפשר ולהפגיש ביחד – את כל משתתפי האירוע. התקליטן המושלם עבור חתונה שווה או אירוע שבו כולם חוגגים באמת, הוא תקליטן שיש לו ידע וניסיון נרחבים, היכרות עם סוגות (ז'אנרים) רבות במוזיקה ועם המון שירים, מישהו שיודע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון, שמכיר את השטח מספיק כדי שיידע להתאים את הצליל הנכון לרגע הנכון עם הקהל שלכם. זה לא ידע – זו אמנות, ואם אתם מחפשים את האחד שיודע לעשות את כל אלה – הגעתם למקום הנכון.

חתונה שווה מתחילה במוזיקה טובה

אנחנו יודעים, יש המון בחירות בארגון החתונה שלכם – ללא ספק, מדובר באירוע של פעם בחיים. אתם משקיעים המון תשומת לב במגוון של בחירות, החל מהמיקום לאירוע וכלה בשמלת הכלה וחליפת החתן – ובצדק. אתם יודעים גם, שכל הבחירות שלכם ייארגו לכדי יצירה הרמונית של אושר והתלהבות – עם הפסקול הנכון מאחורה, ולכן, החתונה השווה שלכם פשוט חייבת תקליטן לאירועים שיהפוך אגדה למציאות.

התקליטן המושלם יודע לבחור מוזיקה לאירועים ש"קוראת" את הקהל שלכם. עוד לפני האירוע, הוא יישב איתכם ויבין מכם – מה הטעם המוזיקלי שלכם? מה אתם פשוט חייבים שיישמע באירוע שלכם, ומה לא תסכימו להשמיע ולא משנה מה? עוד ישאל, אודות האורחים שלכם, שאלות כמו כמה אורחים צפויים להגיע, מה טווחי הגילאים שלהם ומה ידוע לכם על ההעדפות המוזיקליות שלכם, יעזרו לתכנן את פס הקול של האירוע המושלם שלכם.

תקליטן מנוסה לאירועים ירכיב רשימת השמעה אופציונאלית ויצטייד במזוודה ענקית ובה כל סוגי המוזיקה שעשויים "לעבוד בשבילכם" במהלך האירוע. הוא יגיע למקום האירוע שלכם הרבה לפני שהמוזמנים מתחילים להגיע, יתמקם בנוחות ויפרוס את האלמנטים הנדרשים בעמדה שלו.

המוזיקה תתחיל עוד לפני שהגיע האורח הראשון – והיא תמשיך עד שאחרון האורחים יעזוב את רחבת הריקודים. היכולת ליצור זרימה של האירוע, בזמן קבלת הפנים, בזמן האוכל, בזמן הפנוי (שבו אנחנו מקווים, אולי, שהמשתתפים באירוע יבלו בריקודים) – תלויה רבות בניסיונו של כל תקליטן לאירועים וביכולתו לקרוא את הקהל שלכם.

תקליטן לבר מצווה או תקליטן לחתונה – הקהל שונה, ההצלחה דומה

אולי אתם לא מחפשים תקליטן לחתונה, אלא דווקא תקליטן לבר מצווה, אירוע ייחודי בו משתתפים גם הסבתות וגם ילדי כיתה ז', חבריו של חתן השמחה. גם באירועים עם קהל מאוד הטרוגני, בעלי העדפות שונות וטעם אחר במוזיקה – תקליטן לאירועים שהוא קשוב ומנוסה, יידע למצוא את "קו האמצע" ולדבר אל לב כולם – אחרי הכל, זה בדיוק העניין ביצירת פס הקול עבור האירוע שלכם.

נובו מיוזיק – יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם

נובו מיוזיק מתמחה בפתרונות ייחודיים, אישיים, ומלאי מקצועיות ותשוקה למוזיקה – עבור כל אירוע מחדש. תקליטן הבית שלנו, הוא הדי ג'יי צבי מילר, תקליטן עתיר ניסיון שחי ונושם את העיסוק שלו – מהמנוסים והמוכרים בתחום המוזיקה לאירועים. נשמח להמליץ לכם על תקליטן לאירועים שיתאים בדיוק לאירוע שלכם, לחשוב ביחד איתכם על שילוב עוד אטרקציות מוזיקליות, הרכבים או להקות בסגנונות ייחודיים שיהפכו את האירוע שלכם בלתי נשכח.

2019-01-10T11:49:35+00:00