המלצות2019-05-24T16:27:33+00:00

המלצות

אוקיי… איפה להתחיל…. אני רציתי שבסוף החתונה שלי אני לא אוכל לעמוד על הרגליים יותר… רציתי לדעת שאמצה את האירוע עד תום בלי להתבאס שנגמרה מהר מדי. וזה בדיוק מה שקיבלתי- רקדנו עד 4 וחצי בבוקר, מצאתי את עצמי צולעת הביתה (למרות שהייתי עם כפכפים) ולמחרת גיליתי שגם הכתפיים שלי תפוסים . זה היה כל-כך מדהים להתעורר עם התחושה הזאת. איזה קרנבל צבי מילר הרים שם! יש סרטונים שלי רוקדת כמו משוגעת (ופחות כמו כלה) כי פשוט לא יכולתי להסתיר את הרצון העז לרקוד בטירוף! האדם הזה הוא אמן מוזיקה! יודע לקרוא את הקהל! וההוכחה (חוץ מהשרירים התפוסים שלי ושל בן זוגי) היא העובדה שכל מי שעומד להתחתן מהחברים שלנו , רצה לדעת בדיוק מי הדיג'י כדי לוודא שיהיה גם באירוע שלהם. אין דברים כאלה. פאקינג בנאדם אגדה. תודה לך. חשוב מאד לציין שגם המבוגרים שהיו בחתונה נהנו מהמוזיקה בשעות המוקדמות של הערב, אבל אנחנו שמנו יותר דגש על חתונת מסיבה! והוא נתן לנו בדיוק את זה!

התאהבנו בצבי בפגישה הראשונה וזה היה מאוד מיידי. הוא הבין אותנו ואת סטייל המסיבה שאנחנו מחפשים. ההתנהלות לאורך כל הדרך היתה מושלמת, כיפית ומלאת השראה. השיא היה בחתונה! בזמן החופה ולפניה צבי הרים את הקהל מאוד גבוה והכניס את כולם לאנרגיות שיא!! והמסיבה היתה פשוט אדירה ומעל לכל הציפיות שלנו. הוא הצליח לקרוא את האורחים בצורה מדויקת והכל היה בזרימה מופלאה. האורחים לא מפסיקים לדבר עליו, מכל הגילאים. פשוט בן אדם כיפי ומקצוען אמיתי שאוהב את העבודה שלו.

במילים פשוטות: אם צבי מילר פנוי, תסגרו איתו, ויפה שעה אחת קודם!!! צבי היה הראשון והאחרון שדיברנו איתו. מהשיחה הראשונה היה ברור לגמרי שמדובר בבינגו, ידע עצום במוזיקה, רצון להקשיב ולהכיר אותנו כזוג, את סגנונות המוזיקה שאנחנו אוהבים, את סוג הקהל שלנו ובכלל, את הויז'ן שלנו ליום המואשר בחיינו. היכולת של צבי לקרוא את האנשים בזמן המסיבה ולתת להם בדיוק את מה שהם רוצים, תוך כדי התחשבות בכל מה שחפרנו לו בפגישות שלפני היא פשוט מדהימה! אורחים ניגשו אלי כבר באמצע האירוע וסיפרו לי שהם לא רקדו ונהנו ככה בחתונה מעולם!!! ואין דבר יותר כיף לשמוע בחתונה שלך. לצבי חלק אדיר בהצלחה של האירוע ולכמות הכיף שהיה לנו!!! אם היה דירוג יותר ממצוין, צבי היה שם!!! תודה ענקית על הכל! אוהבים! אורית ואורי

לפני 7 שנים הייתי בחתונה על הים והמוסיקה היתה מעולה! אז בררתי מי הקוסם? וכך הכרתי את צבי. …שנתיים אחרי הפקתי מסיבת פורים יישובית , מסיבה גדולה בחלל ענק והמוסיקה הטריפה את רחבת הריקודים, והשנה בפורים שוב נפגשנו , צבי ניגן ל 400 איש שלא עזבו את הרחבה, הערב הגיע לשיאים אדירים… תודה תודה רבה וכמו שאמרו על הרחבה זה די ג׳י מחונן ועצום! 💜

מהשיר הראשון ששמעתי את צבי מנגן, לפני 6 שנים, ידעתי שהוא יהיה הדיג'יי בחתונה שלי. זה היה הרבה לפני שידעתי עם מי אתחתן, ומתי, אבל ידעתי שהוא יעשה אותי מאושרת 😉 לפני שסגרנו תאריך, אולם, קודם ביררנו שצבי אכן פנוי, ורק אז הרגשנו בנח לסגור את כל השאר. הבן אדם אמן בחסד. יש לו הבנה פסיכית במוזיקה, ובשום שלב לא הרגשתי שהוא מתנשא עלינו עם ההבנה הבסיסית וה'טראשית' שלנו במוזיקה, להפך. הוא הצליח לקחת את פלייליסט הבסיס שלנו, ולהעשיר אותו למקומות שבכלל לא חשבנו, הרים לנו בטירוף, ובעיקר הכיר את הקהל שלנו וניגן משהו שכווולם הצליחו להתחבר אליו. היה כל כך כל כך כיף שאני מנסה לשדך מלא חברים שלי שיתחתנו , שייקחו אותו לחתונה ואזכה לשמוע אותו מנגן שוב.

התחתנו לפני שבוע בבית על הים (שישי צהריים) ובחרנו בצבי שיהיה הדיג'יי שלנו!! מקצוען אמיתי בכל רמ"ח איבריו. מהפגישה הראשונה הכרנו אדם שניכר שיודע את העבודה, אוהב מוזיקה ואת מה שהוא עושה. היה לו חשוב לאורך כל הדרך ובפגישות (הכיפיות איתו!) להקשיב וללמוד את צרכינו ולהתאים איתנו יחד את המוזיקה הנכונה לחתונה שלנו!! לאורך כל הדרך הרגשנו שאנחנו בידיים הנכונות ואכן בחתונה צבי הביא לידי ביטוי א ו ת נ ו בצורה הטובה ביותר ( למרות ההבדלים בהעדפות המוזיקליות בינינו בתור בני זוג ) , שילב בין כל סגנון מוזיקלי אפשרי בצורה מושלמת ובטיימינג הנכון..והכל תוך קריאה של הרחבה והאורחים מכל הגילאים..הרחבה היתה מלאה עד סוף האירוע ומבחינתנו היה אפשר להמשיך עוד כמה שעות..בקיצור צבי הוא אחת ההחלטות הכי טובות שלקחנו בחתונה – כל כך נהננו איתך ופשוט עשית לנו את החתונה!!!!!

במילים פשוטות: אם צבי מילר פנוי, תסגרו איתו, ויפה שעה אחת קודם!!! צבי היה הראשון והאחרון שדיברנו איתו. מהשיחה הראשונה היה ברור לגמרי שמדובר בבינגו, ידע עצום במוזיקה, רצון להקשיב ולהכיר אותנו כזוג, את סגנונות המוזיקה שאנחנו אוהבים, את סוג הקהל שלנו ובכלל, את הויז'ן שלנו ליום המואשר בחיינו. היכולת של צבי לקרוא את האנשים בזמן המסיבה ולתת להם בדיוק את מה שהם רוצים, תוך כדי התחשבות בכל מה שחפרנו לו בפגישות שלפני היא פשוט מדהימה! אורחים ניגשו אלי כבר באמצע האירוע וסיפרו לי שהם לא רקדו ונהנו ככה בחתונה מעולם!!! ואין דבר יותר כיף לשמוע בחתונה שלך. לצבי חלק אדיר בהצלחה של האירוע ולכמות הכיף שהיה לנו!!! אם היה דירוג יותר ממצוין, צבי היה שם!!! תודה ענקית על הכל! אוהבים! אורית ואורי 10.18

צבי מילר אהובנו, הגאון, המאסטר המטורף והמוטרף! אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל, וואוו, איזה טירוף של ערב הרמת לנו. אז הגענו אליך מהמלצה של חברה טובה, שרק אמרה לי ״אם הוא פנוי, פשוט תסגרי אותו, את לא תתחרטי, הוא אגדה מהלכת״. ללא ספק היא צדקה וזאת הייתה הבחירה הטובה ביותר שעשינו בחתונה. אףףף אחד לא יכל לעזוב את הרחבה. צעירים ומבוגרים, ואני לא מדברת על 23:00 בערב, הצלחת לגרום לכולם לרקוד בטירוף, אנשים פשוט לא הלכו הביתה. קראת את הקהל כלכך מדויק, כל כך נכון, לא יודעת להסביר איך אתה עושה את זה אבל זה היה מטורף. פאקינג השארת אותנו עד 04:00 בבוקר עם מעגל סיום של 70 איש. (שלהזכירך לא נתנו לך לרדת מהבמה) אסכם בלהגיד לזוגות עתידיים את מה שאמרה לי החברה שלי ״אם צבי פנוי, פשוט תסגרו אותו בלי להתבלבל!״ מר צבי מילר היקר, אתה נדירררר, אנחנו מטורפים עליך, אוהבים ומודים לך על הכל. על האכפתיות, השירותיות והמקצועיות והאנרגיות השובות שלך שהורגשו בכל שלב בתהליך. שרק תמשיך להפיל אנשים מהרגליים 🙂 תמר ודביר.

אוקיי… איפה להתחיל….
אני רציתי שבסוף החתונה שלי אני לא אוכל לעמוד על הרגליים יותר… רציתי לדעת שאמצה את האירוע עד תום בלי להתבאס שנגמרה מהר מדי. וזה בדיוק מה שקיבלתי- רקדנו עד 04:30 בבוקר, מצאתי את עצמי צולעת הביתה (למרות שהייתי עם כפכפים) ולמחרת גיליתי שגם הכתפיים שלי תפוסים . זה היה כל-כך מדהים להתעורר עם התחושה הזאת. איזה קרנבל צבי מילר הרים שם! יש סרטונים שלי רוקדת כמו משוגעת (ופחות כמו כלה) כי פשוט לא יכולתי להסתיר את הרצון העז לרקוד בטירוף! האדם הזה הוא אמן מוזיקה! יודע לקרוא את הקהל! וההוכחה (חוץ מהשרירים התפוסים שלי ושל בן זוגי) היא העובדה שכל מי שעומד להתחתן מהחברים שלנו , רצה לדעת בדיוק מי הדיג'י כדי לוודא שיהיה גם באירוע שלהם. אין דברים כאלה. פאקינג בנאדם אגדה. תודה לך. חשוב מאד לציין שגם המבוגרים שהיו בחתונה נהנו מהמוזיקה בשעות המוקדמות של הערב, אבל אנחנו שמנו יותר דגש על חתונת מסיבה! והוא נתן לנו בדיוק את זה!

הכרנו את צבי מילר מנובו מיוזיק דרך חתונה של חברים טובים. החתונה הייתה מאוד מיוחדת והתאימה בול מבחינת המוזיקה לזוג, כמו כפפה ליד, והזוג המליץ לנו בחום רב על צבי. אז סמכנו עליהם ולא טעינו – אומנם אנחנו מחיפה והוא מתל אביב אבל גם הנסיעות פגישה היו שוות את זה, הסטודיו מזמין ומדהים, העבודה מול צבי נתנה ביטחון אדיר – מההתחלה הוא קיבל אותנו באהבה, והכי חשוב היה לו להבין אותנו, לקרוא אותנו, ולהבין מה אנחנו רוצים ומחפשים – המקצועיות אצלו היא דבר ראשון- כל מילה שייצאה לנו מהפה הוא רשם, לקח לתשומת ליבו, עבדנו מול דרך אפליקציה מושלמת בשם vibo , כל כך נהננו מהתהליך כי פשוט הנכנסו מלא שירים, נהננו להרגיש שליטה ומצד שני סמכנו עליו שייעשה את הטוב ביותר עם החומר שהנכנסו לאפליקציה. אני בהתחלה הייתי קצת מבולבלת אבל צבי כיוון אותי ולבסוף קרא אותי כמו ספר פתוח! סמכנו עליו בעיניים עצומות, הגיע מוקדם לאולם למרות שהגיע מרחוק, עבד בתיאום מושלם עם נגן הסקסופון שהבאנו מטעמנו לקבלת הפנים, הוא בן אדם מרגיע, כיפי, קורע מצחוק!!! לא רצינו עוד חתונה רגילה ושכפול, רצינו משהו שיתאים בדיוק לנו והוא יידע לעשות את זה בדיוק – קלע בול לטעם שלנו, הקפיץ את כל האורחים באולם, אנשים לא הפסיקו להחמיא לנו שהחתונה לא הייתה שכפול של כל החתונות וחיפשנו חתונה צעירה כיפית ומסיבתית וזה בדיוק מה שקיבלנו. החתונה עברה בשנייה, וחלק מזה היה הטירוף שהיה ברחבה בזכות צבי. היה לנו גם ריקוד סלסה שהשיר היה יחסית קצר והוא יידע לאלתר ולהאריך אותו בזמן אמת כי ראה שיש זרימה. שוב – המקצועיות היא דבר ראשון ומעבר לזה יש בן אדם מדהים! מומלץ בחום!! ההחלטה הכי טובה שתעשו לאירוע שלכם!!

צבי האחד והיחיד! ידעתי שהוא יהיה הדיג'יי עוד לפני שידעתי איפה נתחתן.. היה לנו קהל מאוד מאוד מעורה וצבי ידע בדיוק איך להביא את כולם לרחבה. מהפגישה הראשונה ידענו שין לנו מה להמשיך לחפש בכלל.. הבין אותנו בדיוק ונתן מענה לכל הבעיות שהעלינו. אין ספק שצבי הפך את האירוע למושלם. אורחים שהיו בחתונה כל הזמן אומרים שהדיג'יי היה מקסים ורקד וקפץ כל הערב בעמדה. הוא לקח חתונה עם קהל באמת מאוד מאוד מגוון וידע לקלוע בול ככה שיתאים לכולם. פשוט מושלם!

כבר כמה ימים שאנחנו מחפשים את המילים לתאר את צבי מילר (מנובו מיוזיק) – אבל עדיין לא המציאו את המילים שיכולות לתאר את הדיג'יי האחד והיחיד הזה… היה ברור לנו שזה אחד הספקים שחייב להיות מושלם, האורחים זוכרים שהיה כיף, ו"היה כיף" תלוי בעיקר דיג'יי שגרם להם להיכנס בקבלת הפנים ל"וייב" הנכון, ובהמשך, לרקוד ולשמוח עד השעות הקטנות… זה הספק שהיה לנו הכי קשה לחפש, לא ידענו איפה להתחיל, הרי בניגוד לספקים אחרים שאפשר לראות את התוצר, כמו למשל צלמים, אצל הדיג'יי פשוט אי אפשר לדעת. אנחנו חתונה ראשונה בחבורה, לכן לא ידענו איך לגשת לזה, רוב ההמלצות באינטרנט נשמעות אותו הדבר… ביקשנו המלצה מהצלם המהמם שלנו שפשוט עשה את השידוך המושלם ופגע בול! עכשיו, כשאנחנו אחרי, אנחנו יכולים להעיד שהוא היה מושלם! עשינו את הבחירה הכי נכונה ומעולה שיכולה להיות!!! מהפגישה הראשונה עם צבי, ידענו שזה "זה"! שאנחנו רוצים להיות זוג שלו, שהוא יהיה איתנו ביום המיוחד שלנו… הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ושהולך להיות מדהים, בכל שיחה והודעה הוא תמיד העלה לנו חיוך ענק, תמיד העניק יחס אישי, ליווי חם, אוהב, אכפתי ואמפתי, תמיד נתן מענה במלוא תשומת הלב, במקצועיות אין-קץ ובמצב רוח מעולה. התחושה האישית וההרגשה שהוא רוצה להביא אותנו ואת הטעם שלנו לאירוע, באה לידי ביטוי גם ב"שיעורי הבית" שעשה ולמד בדיוק מה הטעם שלנו (בעזרת אפליקציה ששלח לנו, ידידותית, ואינטואיטיבית מאוד (למאותגרים טכנולוגית שכמותנו) והצליח לשלב ולהפתיע עם השירים שאנחנו אוהבים במהלך כל האירוע… זו הייתה חתונה של אמצע שבוע, 250 מוזמנים. באיזשהו שלב אנחנו נעלמנו מהרחבה והקוסם הזה הצליח החזיק את הקהל עד לפנות בוקר ונראה היה שהם עוד יכלו להמשיך… הייתה מסיבה מטורפת! הוא פשוט הצליח להרקיד את כולם, כל הגלאים – מהשושבינות ועד הסבתות. אף אחד לא רצה לעזוב את הרחבה, (אפילו ששכחנו להוציא את האביזרים לרחבה – לא הרגישו שמשהו חסר, כולם היו בטירוף!) הוא עשה לנו שמח באהבה ענקית ומקצועיות אדירה. המחמאות עליו מכל האורחים עדיין ממשיכות להגיע… אין עליו!!!

צבי מילר הגאון! מאיפה מתחילים לתאר את המסיבה הכי טובה שהיינו בה בחיים?! לפני שהתחלנו לתכנן את החתונה, ידענו שצבי ינצח על הערב הזה! צבי הגאון ידע לאן לכוון, קרא את הרחבה בצורה מושלמת, הרקיד, סבתות, צעירים וילדים. פשוט תסמכו עליו!

אין מילים כמה כיף היה לנו עם צבי!

קלעת בול לטעמנו וקיבלת מחמאות מכל האורחים. ניגנת פלייליסט מ-ו-ש-ל-ם והשרירים התפוסים הם תזכורת נעימה שאי אפשר היה לרדת מהרחבה. היה מקסים לפני ותוך כדי האירוע. מומלץ בחום!

צבי האדיר!!! בשרב הכי כבד של הקיץ ועם מסיבה בחוץ הצליח לעשות לנו חתונה מטורפת עם אנרגיות בשמיים. היה מדהים!!! הבחירה הכי טובה שלנו לחתונה.

מעבר לזה ההתנהלות לפני החתונה הייתה מקצועית ונעימה. המלצה חמה!!!

התחתנו לפני שבוע בבית על הים (שישי צהריים) ובחרנו בצבי מילר שיהיה הדיג'יי שלנו!!
מקצוען אמיתי בכל רמ"ח איבריו. מהפגישה הראשונה הכרנו אדם שניכר שיודע את העבודה, אוהב מוזיקה ואת מה שהוא עושה. היה לו חשוב לאורך כל הדרך ובפגישות (הכיפיות איתו!) להקשיב וללמוד את צרכינו ולהתאים איתנו יחד את המוזיקה הנכונה לחתונה שלנו!! לאורך כל הדרך הרגשנו שאנחנו בידיים הנכונות ואכן בחתונה צבי הביא לידי ביטוי א ו ת נ ו בצורה הטובה ביותר ( למרות ההבדלים בהעדפות המוזיקליות בינינו בתור בני זוג ) , שילב בין כל סגנון מוזיקלי אפשרי בצורה מושלמת ובטיימינג הנכון..והכל תוך קריאה של הרחבה והאורחים מכל הגילאים..הרחבה היתה מלאה עד סוף האירוע ומבחינתנו היה אפשר להמשיך עוד כמה שעות..בקיצור צבי הוא אחת ההחלטות הכי טובות שלקחנו בחתונה – כל כך נהננו איתך ופשוט עשית לנו את החתונה!!!!!

וואוו!!! צבי, מאיפה בכלל להתחיל מוזיקה מדברת בעד עצמה – ועם מוזיקה אי אפשר להתווכח. מההתחלה אמרנו שאנחנו רוצים חתונה שתשקף את הפסקול של החיים שלנו. ולכן היה קל לבחור בך- כי רואים איך המוזיקה פשוט יוצאת ממך. וכך היה באמת. חתונה של אהבה ומנגינה מטורפת שפשוט לא הפסיקה. זה התחיל כשישבנו על הספה אצלך ולא ידענו עם איזה שיר חופה אנחנו רוצים להיכנס. ישבת בשקט בצד, הקשבת לדינימיקה שלנו והשיר פשוט יצא ממך. לא הכרתי את השיר, אבל הרגשתי שאתה מרגיש אותנו וזה מה שחשוב. מהרגע שבו השמעת לנו את השיר- הסתכלנו אחד על השני ובעיניים -ידענו. סירבת לשלוח לי אח”כ את השיר- ״אני רוצה שתתרגשי בחופה בדיוק כמו עכשיו. מגיע לך״ , וכך היה. חתונת שישי צהריים, בשום עולם לא דמיינתי שאנשים ירקדו בכזו קרחנה עד 19 בערב?!?! והכל בזכותך. הכל מהנשמה ועם כוונה אמיתית להרים הכי שרק אפשר, וואי וואי איך הרמת. אין מילים שיצליחו להעביר את מה שעשית שם! אין לי מילים להודות לך, שדאגת, שהקשבת, שהכלת, ששימחת, שהרמת ובעיקר- שפשוט היית אתה! תודה על יום מדהים, חוויה בלתי נשכחת. ותודה על המוזיקה שעוד בלב- הזכרון הכי מתוק מהחתונה שלנו. אין כמוך צבי מילר! אוהבים, אביטל ויואב

וואוו!!! צבי, מאיפה בכלל להתחיל מוזיקה מדברת בעד עצמה – ועם מוזיקה אי אפשר להתווכח. מההתחלה אמרנו שאנחנו רוצים חתונה שתשקף את הפסקול של החיים שלנו. ולכן היה קל לבחור בך- כי רואים איך המוזיקה פשוט יוצאת ממך. וכך היה באמת. חתונה של אהבה ומנגינה מטורפת שפשוט לא הפסיקה. זה התחיל כשישבנו על הספה אצלך ולא ידענו עם איזה שיר חופה אנחנו רוצים להיכנס. ישבת בשקט בצד, הקשבת לדינימיקה שלנו והשיר פשוט יצא ממך. לא הכרתי את השיר, אבל הרגשתי שאתה מרגיש אותנו וזה מה שחשוב. מהרגע שבו השמעת לנו את השיר- הסתכלנו אחד על השני ובעיניים -ידענו. סירבת לשלוח לי אח”כ את השיר- ״אני רוצה שתתרגשי בחופה בדיוק כמו עכשיו. מגיע לך״ , וכך היה. חתונת שישי צהריים, בשום עולם לא דמיינתי שאנשים ירקדו בכזו קרחנה עד 19 בערב?!?! והכל בזכותך. הכל מהנשמה ועם כוונה אמיתית להרים הכי שרק אפשר, וואי וואי איך הרמת. אין מילים שיצליחו להעביר את מה שעשית שם! אין לי מילים להודות לך, שדאגת, שהקשבת, שהכלת, ששימחת, שהרמת ובעיקר- שפשוט היית אתה! תודה על יום מדהים, חוויה בלתי נשכחת. ותודה על המוזיקה שעוד בלב- הזכרון הכי מתוק מהחתונה שלנו. אין כמוך צבי מילר! אוהבים, אביטל ויואב

הגענו לצבי מילר דרך הלהקה שניגנה בחתונה שלנו וזאת הייתה אחת הבחירות הטובות שעשינו באירגון של האירוע המורכב הזה. צבי היה מקצועי ומסור לאורך כל הדרך, הבין אותנו מהרגע הראשון, היה הפסילוג המוסיקלי שליווה אותנו עד האורח האחרון, ידע לקרוא את הקהל ולחבר את כולם בצורה שאף אחד לא דמיין. תודה על אירוע בלתי נשכח!

טוב, בגלל שכבר הכרתי את צבי היכרות מוקדמת אז הנחתי שהוא יהיה טוב אבל לא הייתי בטוח שהקהל יבוא עם חשק לזוז בשבת אחרי הצהריים. בכל אופן, הרחבה הייתה מלאה באנשים מחייכים עד השעות הקטנות, החיבור שלו לרחבת הריקודים היה מדהים, הוא היה רגיש וקשוב לאירוע וכיוון אותו למקום טוב. היה ברור שהאנשים נהנים וזה בעיקר בזכות המוזיקה. אגב, עדיין שואלים אותנו עליו גם היום, חודשיים אחרי החתונה. הוא הרים את החתונה שלנו כמה רמות למעלה.

הדיג׳יי שאנחנו בחרנו היה צבי מילר מנובו מיוזיק וזאת ללא ספק היתה אחת הבחירות הכי טובות שלנו!! היה לנו חיבור מדהים איתו מהשניה הראשונה (הכרנו אותו בהתחלה בלי קשר לחתונה) וכשחיפשנו דיג׳יי לחתונה זה פשוט היה ברור שזה הוא!! בכל התהליך הוא ליווה אותנו יד ביד, עזר לנו בהתלבטויות וענה על כל השאלות שהיו לנו (מפגרות ככל שיהיו), פשוט נתן פתרונות להכל!! הוא קרא את הקהל במסיבה, התאים את המוזיקה שאנחנו ביקשנו שתהיה אל מול מה שהקהל רצה בצורה מושלמת כך שלכולם היה מדהים ובזכותו החתונה היתה כל כך שמחה!! אין עליו בעולם!!

DJ ZVI MILLER
BANDS
NOVO SHOW

Get Connected

Novo Music

קיבוץ גלויות 23

תל אביב

טלפון : 03-7267362

נייד : 054-4963058

אימייל : info@novomusic.co.il

דילוג לתוכן