תקליטן לבר מצווה | די ג'יי לבת מצווה

מסיבת בת/בר מצווה הינה אירוע חד פעמי ומשמעותי במיוחד בחיי הבת שלכם, וככזה חשוב שהוא יהיה לא פחות ממושלם!

תקליטן איכותי ומקצועי לבר מצווה או לבת מצווה של ילדכם הוא זה שיכול להבדיל בין אירוע בת מצווה בינוני לאירוע בלתי נשכח ומיוחד. עליכם לדאוג לבחור תקליטן לבר בת מצווה שיקשיב לדרישות והגדרות האירוע שלכם לצד יכולת לא מתפשרת להבין ולהתאים את עצמו לדרישות קהל האורחים בערב האירוע.
על מנת לבחור את הDJ הנכון לאירוע בת המצווה שאתם עומדים להפיק, תדאגו לקרוא עליו המלצות, לשאול שאלות ובמידת הצורך גם לבקש לדבר עם לקוחות אחרונים ולשאול אותם באופן איך הם התרשמו מהתקליטן ואיזו חוויה ואירוע הוא יצר.
למרות שקשה לבחור מוסיקה שתקלע לטעמם של כל האורחים בגלל הבדלים במאפיינים התרבותיים, ובפער הגילאים, כדאי לבחור שירים בעלי משמעות של משפחתיות ושמחה שכולם אוהבים לשמוע, ושירים בעלי קצב מרקיד. כמו כן, כדאי לכם להתייחס לעדות השונות במשפחתכם – הקצו זמן למספר שירים מן המסורת העדתית להנאתם של הקרובים לכם, זה רק יוסיף עוד צבע לאירוע שלכם.

רוצים לקרוא עוד על התקליטנים שלנו? קראו על דיג'יי צבי מילר.

הנה מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לתכנן מוסיקה למסיבה, חגיגת בת/בר המצווה הקרובה בצורה הרבה יותר נכונה:

תקליטן לבת המצווה – די ג'יי לאירוע

תקליטן לבר מצווה או לבת מצווה בעל איכויות מקצועיות הוא זה שיכול להבדיל בין אירוע בת מצווה בינוני לאירוע בלתי נשכח ומיוחד. עליכם לדאוג לבחור תקליטן לבר בת מצווה שיקשיב לדרישות והגדרות האירוע שלכם לצד יכולת לא מתפשרת להבין ולהתאים את עצמו לדרישות קהל האורחים בערב האירוע.

על מנת לבחור את הDJ הנכון לאירוע, שיספק לכם מוסיקה למסיבה המיוחדת במינה, תדאגו לקרוא עליו המלצות, לשאול שאלות ובמידת הצורך גם לבקש לדבר עם לקוחות אחרונים ולשאול אותם באופן איך הם התרשמו מהתקליטן ואיזו חוויה ואירוע הוא יצר.

מלבד כל אלה, לא פחות חשוב שתסגרו עם תקליטן שיש לכם איתו חיבור טוב ותקשורת והבנה מעולה. כעת עליכם רק לוודא שכל בקשותיכם ודרישותיכם בנוגע למוזיקה של האירוע תהיינה לשביעות רצונכם. תשאירו לתקליטן שלכם גם מרחב פעולה, תנו לו קווים מנחים ומשם תקליטן מקצועי כבר ידע איך לנווט את האירוע למקום המושלם (אם הוא תקליטן מקצועי כמו בנובו מיוזיק) 🙂

אטרקציות מוזיקליות לבת מצווה

די ג'יי לבת מצווה / תקליטן לבר מצווה / מוזיקה לאירועים / מוסיקה לבר בת מצווה

בכל סוגי האירועים מוזיקה היא אחד הפרטים החשובים ביותר לשם הצלחת אירוע, אך היום הילדים רוצים משהו מעבר, משהו שיהפוך את האירוע שלהם ליוצא דופן ומיוחד במינו. לשם כך ריכזנו עבורכם בנובו פלוס מבחר אטרקציות עדכניות, איכותיות וייחודיות שמתאימות לכל קונספט של אירוע ולכל תקציב תוספת אטרקציה לבר בת מצווה תהפוך את החגיגה שלכם מאירוע סטנדרטי לאירוע מיוחד שבו כולם יצאו עם חיוך ענק. בואו לגלות מה הכנו לכם בעמוד של Novo Plus

אתם גם יותר ממוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו על האטרקציה ה"חמה".

הנה מספר רעיונות ליצירת אטרקציות מוסיקליות לבר או בת המצווה שאתם מתכננים:

קריוקי – עוד רעיון שנובו מיוזיק מספקת בתחום אטרקציות מוזיקליות לבר מצווה או לבת המצווה הוא הפעלת קריוקי. אנשים נהנים לשיר בקריוקי גם כשהם מזייפים לפעמים, החברים והקרובים המשפחתיים נהנים מן הבידור, והדבר נחשב אטרקציה מוסיקלית שיכולה להיות מהנה במיוחד. כקחו בחשבון כי קריוקי באירועים איננו קונבנציונאלי, ולכן אם אתם חושבים שחלק מן האורחים שלכם עלולים להתעצבן או להשתעמם, שימרו זאת לסוף כשיישארו אלו שמכורים לקריוקי ורק מחכים לקבל את המיקרופון ליד.

הופעות מוסיקליות LIVE – הופעות חיות תמיד היו ויהיו אטרקציה מרגשת, העובדה שעומדת מולכם להקה חיה או הרכב LIVE מגביר את האנרגיות מה שמוסיף התרגשות וייחודיות למסיבה. משפחות המארגנות אירועי בר מצווה מיוחדים מזמינות לרוב הופעה של אמן או הרכב מוזיקלי שמנגן קאברים מוכרים ולהיטים עכשוויים שמדברים למכנה המשותף של כלל האורחים.

נובו מיוזיק מציעה מגוון רחב של להקות לקבלת פנים והרכבים מוזיקליים גם לקבלת פנים וגם לרחבת הריקודים בתקציבים משתנים שיכולים להתאים לכל סוג אירוע.

מופעי נגינה – מופעי נגינה כוללים להקות מתופפים, חצוצרנים, LIVE ON DJ עם מופע פריצה של סקסופוניסט או פרקשיין (מתופף), תוכלו להוסיף סגנונות שונים של מופעי אטרקציות מוסיקליות להגברת השמחה. להקות מתופפים מלהיבות את הקהל בקצב התיפוף, והן ידועות כמתחילות אפקט מרקיד ומשמח.

מגוון של עוד אטרקציות לבר בת מצווה מלבד מוזיקה לבר בת מצווה:
אומן אשליות
בר קוקטלים
סלב אהוב בהפתעה
הגעה בלימוזינה
מעגל מתופפים
מפל שוקולד
עמדות משחק: הוקי אוויר, עמדת איפור וקעקועים, משחקי וידאו
תא הקלטות וברכות למזכרת
מופע ברקייקדאנס
עמדת פנקייק, עמדת ממתקים וסוכריות גומי
רשת בלונים
מסיבת קצף שלג

בחירת מוסיקה למסיבה שלכם

הנה מספר עצות מתקליטן צבי מילר שיעזרו לכם לבצע את ההחלטה הנכונה לגבי בחירת השירים למסיבת בר בת המצווה שלפניכם. אם אין לכם מספיק ידע מעודכן בתחום מוסיקה לאירועים, תאלצו להתייעץ עם אנשים שלדעתכם יוכלו לעזור. קרובי משפחה שכבר מנוסים בהפקת אירועים, חברים שנוהגים ללכת להרבה אירועים ולפיכך כבר הצליחו לפתח חשיבה ביקורתית. כל אלו הם עבודת הכנה נהדרת בכדי להבין מה הכי יתאים לקהל האורחים שלכם.

או שאתם יכולים פשוט לפנות לתקליטן שכבר ראה כמה מסיבות בר בת מצווה בחייו ועל ידי מספר שאלות נקודתית ידע להתאים את המוזיקה כמו כפפה לסוג האירוע והקהל שלכם (אנחנו בנובו מיוזיק תיקלטנו כבר בכמה אירועי בר בת מצווה).

אירועי בר מצווה הם בעלי משמעות משפחתית בעיקרם, הבן או הבת הגיעו לגיל בגרות וזוכים לחגיגה של פעם בחיים שנועדה כולה עבורם. האופי של הטקס והמעמד המיוחד מצריכים את ההתייחסות המוסיקלית ההולמת.

למרות שקשה לבחור מוסיקה שתקלע לטעמם של כל האורחים בגלל הבדלים במאפיינים התרבותיים, ובפער הגילאים, כדאי לבחור שירים בעלי משמעות של משפחתיות ושמחה שכולם אוהבים לשמוע, ושירים בעלי קצב מרקיד. כמו כן, כדאי לכם להתייחס לעדות השונות במשפחתכם – הקצו זמן למספר שירים מן המסורת העדתית להנאתם של הקרובים לכם, זה רק יוסיף עוד צבע לאירוע. שלכם.

2019-02-26T08:14:30+00:00