תקליטן לחתונה - כיצד מומלץ לבחור

תקליטן לחתונה – איך בוחרים דיג'יי לאירוע?

כל די ג'יי חתונות יגיד לכם – בראש ובראשונה, חשוב לגבש את סגנונות המוסיקה הרצויים וכמה תרצו מכל סוג, תבחרו אם אתם רוצים בחתונה: מוסיקה ישראלית, מוסיקה לועזית, מוסיקה דרום אפריקאית, טארנס, דאנס, מוסיקה מזרחית או כל סגנון מוסיקלי אחר.
בטרם מחליטים, חשוב לראות שיש לכם חיבור טוב עם התקליטן ושהוא מבין אתכם.
אנחנו מאמינים שה"קליק" שלכם איתנו הוא לא פחות חשוב מהמוזיקה עצמה! שילוב של השניים יחד הוא שילוב לאירוע מנצח.

אם תרצו, אתם מוזמנים להעביר אל התקליטן את הקו המוסיקלי באמצעות רשימת שירים עליהם חשבתם ומאפיינת אתכם. כך גם תוכלו לבדוק אם התקליטן קלט אתכם ואת טעמכם המוזיקלי וגם תוכלו לשמוע מה יש לו לומר מתוך הנסיון האישי שלו.

במידה ותבחרו ללכת לראות את הדיג'יי מנגן באירוע, חשוב מראש לדעת מהו הסגנון המוסיקלי אותו בחרו החוגגים. בנוסף, חשוב לשים לב לעליה הדרגתית בקצב המוסיקה, התאמת המוסיקה לשלבי האירוע השונים, התאמת המוסיקה לקהל עצמו והקפצתו ברחבת הריקודים.
זכרו!!! האירוע אותו אתם מבקשים לראות הוא אירוע של זוג אחר עם קהל מוזמנים אחר ואופי משלו. קחו בחשבון שאולי השיר השנוא עליכם ביותר יכול להיות השיר האוהב ביותר על הזוג שכרגע רוקד על הרחבה.
חשוב להתרשם מהאנרגיות שעל הרחבה ומקריאת הקהל של די ג'יי האירוע שם הוא נמדד בכל אירוע מחדש.

רשימת שירים לחתונה
לאחר שבחרתם תקליטן לחתונה, תפגשו אותו מספר ימים לפני החתונה כדי לבחור רשימת שירים. לפגישה זו מומלץ להגיע עם רשימת שירים ראשונית של הקו המוסיקלי ולשלבי החתונה השונים: שיר הכניסה לחופה, שבירת הכוס, הסלואו הראשון..
קחו בחשבון שאם בחרתם דיג'יי חתונות טוב, הוא יקרא את הקהל ואת הרחבה שמולו בזמן האירוע ולכן לא מומלץ לבנות מראש רשימת שירים שתתנגן לאורך כל החתונה על מנת להשאיר לתקליטן מקום להפתיע אתכם ולקרוא את האירוע ב"לייב".

צריכים ייעוץ בבחירת די ג'יי לחתונה או לאירוע שלכם?
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.
עדיין לא בטוחים? קראו המלצות שקיבלנו ב Wed Reviews וב mit4mit

"לאחר שבחרתם תקליטן לחתונה, תפגשו אותו מספר ימים לפני החתונה כדי לבחור רשימת שירים. לפגישה זו מומלץ להגיע עם רשימת שירים ראשונית של הקו המוסיקלי ולשלבי החתונה השונים"

2018-10-23T15:00:06+00:00